Home

Varázsló Katona Hoz korcsolya olimpia saulin kemény Nejlon Hangszóró

Index - Sport - Barátnőjével, a háromszoros világbajnok Elise Christie-vel  ünnepelt Liu Shaolin Sándor - A phjongcshangi téli olimpia 13. napja -  Percről percre
Index - Sport - Barátnőjével, a háromszoros világbajnok Elise Christie-vel ünnepelt Liu Shaolin Sándor - A phjongcshangi téli olimpia 13. napja - Percről percre

Vizsgálatot kezdeményezett a MOB és a MOKSZ Liu Shaolin kizárása miatt -  Hír TV
Vizsgálatot kezdeményezett a MOB és a MOKSZ Liu Shaolin kizárása miatt - Hír TV

Liu Shaolin Sándor fura dolgokat mondott: Ez egyelőre még nem publikus!

A Himnusz végére kicsordult egy könnycsepp” - hazaért az olimpiai bajnok  Liu Shaoang
A Himnusz végére kicsordult egy könnycsepp” - hazaért az olimpiai bajnok Liu Shaoang

Videón Liu Shaolin kizárása és Liu Shaoang olimpiai bronzérme | 24.hu

Megóvta az olimpiai döntőt a magyar válogatott, miután kizárták a győztes  Liu Shaolin Sándort | szmo.hu
Megóvta az olimpiai döntőt a magyar válogatott, miután kizárták a győztes Liu Shaolin Sándort | szmo.hu

Telex: Megóvja a magyar csapat Liu Shaolin versenyét

Téli olimpia: „Megtörténik az ilyesmi” – a rp. gyorskorcsolya férfi

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500  méteren
Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500 méteren

Olimpiai kvótát szereztek díszpolgáraink - Budapest Főváros XIV. kerület -  ZUGLÓ Önkormányzatának hivatalos honlapja
Olimpiai kvótát szereztek díszpolgáraink - Budapest Főváros XIV. kerület - ZUGLÓ Önkormányzatának hivatalos honlapja

Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás  gyorskorcsolya csapatot
Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya csapatot

Téli olimpia: ezért zárták ki és nem lett aranyérmes Liu Shaolin Sá

Olimpiai bajnok lett a magyar férfi váltó csapat | Marie Claire

Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang elintézte Debrecenben, hogy remek  hétvégénk legyen - Eurosport
Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang elintézte Debrecenben, hogy remek hétvégénk legyen - Eurosport

Telex: Liu Shaolin óriási csatában nyert az olimpián, de kizárták egy  előzés miatt, Shaoang bronzérmes
Telex: Liu Shaolin óriási csatában nyert az olimpián, de kizárták egy előzés miatt, Shaoang bronzérmes

Liu Shaolin Sándor az óvás ellenére is gratulált Zsen Ce-vejnek

Liu Shaolin Sándor – Wikipédia

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk

Téli olimpia: íme, Liu Shaolin Sándor olimpiai csúcsa a negyeddöntő

Két magyar érmet várnak az amerikaiak a téli olimpián | 24.hu

Lemaradt az A döntőről a címvédő férfi gyorskorcsolya-váltó

Döntöttek az olimpiai bajnok Liu fivérek: nem kérnek a magyar színekből!

Olimpiai bajnok Magyarország - A korcsolyaváltó nagyot ment - Hazai sztár |  Femina
Olimpiai bajnok Magyarország - A korcsolyaváltó nagyot ment - Hazai sztár | Femina

Bronz a téli olimpián, magyarok a dobogón az első éremosztó napon

Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről |  Mandiner
Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről | Mandiner