Home

tevékenység Fuss Kudarc melyik cstornán lessz a nöi kézilabda eb magyar olasz mérkőzés sértés Békés kétlem

Fekete-Győr idegileg kikészült, mert lemondjuk a női kézilabda Eb-rendezést

Női kézilabda Eb: külön csoportokban, erős ellenfelekkel mérkőzik a magyar  és a román válogatott
Női kézilabda Eb: külön csoportokban, erős ellenfelekkel mérkőzik a magyar és a román válogatott

Férfi kézi Eb: szurkolói információk a torna magyarországi mérkőzés

Közel volt az óriási bravúrhoz az Eb-n a magyar női kézilabda-válogatott

Kézi-Eb: három magyar, egy román az álomcsapat keretében

Öt góllal is vezettek a magyar kézisek az Eb-selejtezőn, de a spanyolok  fordítani tudtak - Eurosport
Öt góllal is vezettek a magyar kézisek az Eb-selejtezőn, de a spanyolok fordítani tudtak - Eurosport

Az első félidő már jó volt, de így is sima vereséggel zártuk a csoportkört  – Női kézilabda Európa-bajnokság: Magyarország–Norvégia 22–32 (12–14) -  PestiSrácok
Az első félidő már jó volt, de így is sima vereséggel zártuk a csoportkört – Női kézilabda Európa-bajnokság: Magyarország–Norvégia 22–32 (12–14) - PestiSrácok

A magyar női kézilabda-válogatott csoportgyőztesként jutott ki az  Európa-bajnokságra
A magyar női kézilabda-válogatott csoportgyőztesként jutott ki az Európa-bajnokságra

Magyar kézilabda-válogatott

Női U19-es Európa-bajnoki... - Magyar kézilabda-válogatott | Facebook

Győzött Portugáliában, és kijutott az Eb-re a magyar női kézilabda -válogatott

Az Eb-nyitány előtt kapott óriási verést a magyar női kézilabda-válogatott  | 24.hu
Az Eb-nyitány előtt kapott óriási verést a magyar női kézilabda-válogatott | 24.hu

Golovin az Eb-ről: "Mindegy, ki mit beszél. Küzdünk, és majd meglátjuk, ez  mire lesz elég" - Eurosport
Golovin az Eb-ről: "Mindegy, ki mit beszél. Küzdünk, és majd meglátjuk, ez mire lesz elég" - Eurosport

Óriásit küzdve nyerte meg első Eb-meccsét a női kézilabda-válogatott

Már Portugáliában csoportgyőztes lehet az Eb-re készülő kézilabda-válogatott

Videók | M4 Sport

Nemzeti Sport Online

Minden jó, ha a vége jó, megvan a kötelező győzelem a nyitómeccsen! - Női  kézilabda Európa-bajnokság: Magyarország-Svájc 33-28 (12-14) - PestiSrácok
Minden jó, ha a vége jó, megvan a kötelező győzelem a nyitómeccsen! - Női kézilabda Európa-bajnokság: Magyarország-Svájc 33-28 (12-14) - PestiSrácok

Eb-meccsek, magyar kommentárral: Romániában is közvetíti a tornát az M4  Sport
Eb-meccsek, magyar kommentárral: Romániában is közvetíti a tornát az M4 Sport

Tokió 2020: a női kéziseink az oroszokkal és a franciákkal is egy c

Férfi kézi-vb: egy lengyelek elleni siker már negyeddöntőt érne - N